До уваги керівників Геокадастру

До уваги керівників обласних та районних управлінь Держгеокадастру!

До уваги керівників обласних та районних управлінь Держгеокадастру та суб’єктів підприємницької діяльності, які виконують на території України картографічні, геодезичні, гравіметричні, аерозйомочні роботи тощо, і зобов’язані безоплатно передавати Держкартгеофонду копії матеріалів виконаних робіт для архівного зберігання.

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» згідно з наказом Держгеокадастру від 12.12.2016 р. №332 «Про покладення функцій з ведення Державного картографо-геодезичного фонду України» на ДНВП «Картографія», приймає по актах та інвентаризує вказані матеріали.

Копії матеріалів повинні бути виготовлені у формі та на носіях, що забезпечують довгострокове зберігання та подальше використання.

Здача матеріалів здійснюється відповідно до Закону України від 23 грудня 1998 р. «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» (зі змінами та доповненнями) та Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 1999 р. №1344 (зі змінами та доповненнями). Комплектність матеріалів для передачі до картографо-геодезичного фонду (якщо інше не передбачене технічним проектом/звітом) включає: носій інформації, що забезпечує довгострокове зберігання та його подальше використання, який повинен містити електронні файли у векторному поданні у файловій базі даних тієї програми, в якій виконувалася робота, електронні макети для друку у форматі .pdf (повнокольоровий); топографічні карти (плани) виведені у кольорі на папері щільністю не менше 100 г/кв.м у двох примірниках; формуляри до топографічних карт (планів), а також технічний звіт про виконані роботи зі створення топографічних карт (планів). Прохання не вклеювати і не вшивати в технічні звіти роздруковані топографічні карти та плани.

Матеріали направляються з супровідним листом та актом приймання-передачі матеріалів до Держкартгеофонду (в 2 прим.).

Для карт (планів), що містять обмеження доступу «ДСК» та без грифу, відправка здійснюється власним коштом рекомендованим поштовим відправленням з повідомленням про вручення посилки адресату. Матеріали з обмеженням доступу «таємно» до Держкартгеофонду не приймається.

Зразки супровідного листа, акта приймання-передачі, переліку матеріалів, які передаються до Держкартгеофонду додаються

АКТ_приймання-передачі

Лист _передачі

ПЕРЕЛІК_прийм-перед
Зразок заповнення переліку до Акту приймання-передачі