10-й Дитячий форум

1 – 4 червня у Львівському Палаці мистецтв проходив 10-й Дитячий форум, головною метою якого є популяризація дитячого читання та об’єднання усіх, хто причетний до створення дитячої книги та зацікавлений у її розвиткові. 10-й Дитячий форум відбувся у форматі великого свята книги. Він перетворився на велику квест-гру «Космовізія: супергерої та книжкова туманність», під час якої відбулося понад 600 розважальних та розвиваючих заходів для дітей.

1

ДНВП «Картографія» вперше взяло участь у Дитячому форумі, де представило близько 30 найменувань дитячої картографічної продукції, а також навчальні карти та атласи.

2
3

Під час форуму представники ДНВП «Картографія» провели захоплюючі майстер-класи для дітей віком 6-10 років: «Дивовижний світ тварин», «Подорожуючи світом», «Глобус – модель нашої Землі», під час яких діти довідалися багато цікавих фактів, здійснили віртуальну подорож світом, вивчали прапори країн. Усі бажаючі власноруч виготовляли карти тваринного світу та навіть ексклюзивну ялинкову прикрасу у вигляді глобуса.

А для найменших, діток від 3-х років – майстер-клас з орігамі «Карта-квітка», впродовж якого маленькі учасники вивчили назви материків та частин світу і виготовили карту-квітку.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16